Заказать поисковое продвижение сайта в топ.

Розкрутка сайту може зажадати багато зусиль, тому цим повинні займатися тільки компетентні професіонали в області IT-технологій. Запорукою успішності будь-якого веб-ресурсу є стабільна відвідуваність.


Але Як Це Зробити?

Сьогодні балом правлять пошукові системи, які власне і пропонують користувачам асортимент вибору. Кожен сайт бореться за право потрапити на першу сторінку пошукової видачі. І це не даремно, адже користувач ніколи не буде вдаватися в глиб, а завжди вибере для перегляду, той сайт, який потрапляє на першу сторінку. Тому, така послуга, як просування сайту в топ пошукових систем, приймає все більшу потребу.


В Чим Складається Дане Захід?

Фахівці інтернет маркетингового агентства “PR-SEO” детально вивчають специфіку Вашого ресурсу і складають тактику, відповідно до якої буде здійснюватися просування сайту. Досконально знаючи принципи роботи популярних пошукових систем, фахівці визначають найбільш вдалі пошукові запити, яким повинен відповідати ваш сайт (підбір семантичного ядра для сайту). Вони модернізують наповнення ресурсу (оптимізація сайту), адже чим раціональніше організовано контент, тим привабливішим він буде для пошукових систем.


Очікування І Результати Від Просування.

Як правило, розкрутка сайту в топ пошукових систем не може давати миттєвий результат. Це довга і копітка робота, яка дає плоди лише після закінчення певної кількості часу. Тому в даних випадках доречно заздалегідь оформляти договір про просування. Ціна розкрутки в Україні коливається від тисячі гривень з урахуванням тривалості роботи. Це найкраще рішення для підприємців-початківців, які зайнялися продажем товарів в інтернеті. Також подібне просування просто незамінне для інформаційних ресурсів і компаній, що надають різні послуги. Навіть візитна сайт будь-якого підприємства потребує розкрутки, адже він є обличчям компанії. Розвиток веб-сторінки може припускати ще й безліч інших послуг, як наприклад контекстна реклама, створення дизайну і підвищення рівня зручності користування сторінкою (юзабіліті). Ціна просування сайту може включати в себе весь пакет перчісленних послуг. Тільки комплексний підхід призводить до бажаних результатів.


Що Ви отримуєте При Просуванні Сайту У “PR-SEO”

  • Лояльна система ціноутворення на розкрутку сайту.
  • Виключно комерційне семантичне ядро запитів (список ключових слів для просування) для Вашого сайту.
  • Можливість просування будь-якої кількості ключових фраз.
  • Щомісячну звітність і консультування будь-яким для Вас зручним способом ..
  • Тільки біле просування Вашого сайту, ми працюємо згідно з ліцензіями пошукових систем
  • Безкоштовну внутрішню оптимізацію сайту і написання потрібних текстів для просуваються сторінок
  • Договір на просування з безготівковою формою оплати

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?

ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

closepopup

Остались вопросы? Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

    [recaptcha id:capt]