Создание мобильной версии для сайта. Кроссбраузерный.

Кожна людина по собі відмінно зауважив, що мобільні технології розвиваються дуже швидко, і сьогодні практично у кожного є як мінімум мобільний з виходом в інтернет або смартфон, а у деяких і кілька, наприклад, ще й планшет. Через такого зростання “мобільних користувачів” в першу чергу власникам сайту і варто подбати про те, щоб була мобільна версія сайту.

Власник сайту повинен враховувати, що мобільний інтернет в кілька разів повільніше, ніж звичайний, більш того, всі мобільні пристрої мають невеликий екран, в порівнянні з моніторами ПК, саме тому перегляд звичайного сайту з таких пристроїв незручний. Таким чином, піклуючись про своїх користувачів і для залучення більшої кількості відвідувачів, буде правильно задуматися про те, яким корисним буде створення мобільної версії сайту.

У зв’язку з цим виникає одне дуже важливе питання: як створити мобільну версію сайту? Ще кілька років тому для створення мобільної версії сайту використовувався піддомен по типу m.site.com, зараз же використовується кросбраузерності верстка html css. Цей варіант має на увазі так зване “перероблення” вже існуючого сайту.

Таким чином, кросбраузерності верстка – це сучасна і затребувана послуга, яку надає наша Студія. З нашою допомогою у Вас є можливість поліпшити свій сайт і зробити його доступним для більшої кількості інтернет користувачів. Варто відзначити, що кросбраузерності сайт насправді універсальний, адже версія сайту для мобільних телефонів дозволяє користуватися сайтом без “підвисань”, які виникають через те, що мобільний пристрій не в змозі швидко завантажувати окремі елементи. Тому, мобільна версія має більш легкий дизайн, щоб пристрій не витрачала багато часу на його завантаження або перехід по сторінках. Більш того, кроссбраузерность дозволяє автоматично підганяти розмір вікна браузера під екран пристрою, що дає можливість відображати всю сторінку цілком або вже збільшувати його окремі частини, без створення незручностей при читанні тексту або перегляді зображень. В кінці нашої роботи Ви отримуєте не тільки мобільну версію сайту, а й “гумку” на сайт. Що дозволить правильно його відображати на більшості пристроїв (планшети, мобільні телефони, смартфони). Так само не варто забувати що Ваш сайт буде правильно відображатися і на великих екранах, таких, як телевізори та домашні кінотеатри.

Запам’ятайте, СТУДІЯ PR-SEO – це креативні програмісти і дизайнери, які подбають про те, щоб Ваш сайт став відвідуваним і затребуваним серед інтернет-користувачів.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?

ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

closepopup

Остались вопросы? Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

    [recaptcha id:capt]