Разработка Landing page заказать цена Украина.

Створення успішного ресурсу – це трудомісткий процес, який має на увазі не тільки наповнення сайту інформацією, але і грамотне його оформлення, саме тому, щоб створити максимально успішний в комерційному плані сайт виникає необхідність створення Лендінгем Пейдж (landing page).


Продає Сторінка Лендінгем Пейдж Або Сторінка Захоплення.

Перш за все необхідно роз’яснити сам термін, який з англійської перекладається як «посадкова сторінка», а по суті використовується для позначення однієї з головних сторінок сайту, завдання якої – ненав’язливо підштовхнути інтернет-користувача до певних дій, наприклад, придбати пропонований товар або послугу, або ж зареєструватися для прийняття участі в якомусь заході, цілеспрямованість цієї сторінки може бути найрізноманітнішою. Саме тому розробка landing page повинна проводиться за деякими правилами і грамотно, щоб результат роботи привертав увагу відвідувачів, давав йому необхідну інформацію і обережно направляв в потрібно русло.


Розробка Landing Page.

Варто відзначити, що сама розробка Лендінгем Пейдж (landing page) не така вже й складна, адже придумати оформлення сторінки не складно, навіть Ви, можете впорається з цим, але ось робота над втіленням ідеї займає досить багато часу. Але для того, щоб замовити Лендінгем Пейдж (landing page) зовсім не обов’язково мати чітке уявлення про результат роботи, адже робочий процес все одно внесе масу коректив.

Варто відзначити деякі особливості, так, наприклад landing page завжди має якісне і максимально докладне зображення товару або ж відображає пропоновану послугу. Найчастіше зображення розміщується вгорі, щоб користувач відразу міг її побачити. Для написання інформації використовується досить великий шрифт, це потрібно щоб привернути увагу, але більш важливим є заголовок, який «чіпляє» відвідувача сайту. Landing page розробляється таким чином, щоб привертати увагу, але в той же час не бути занадто насиченою різними елементами, а використання її було максимально простим.

Цільова сторінка – це ще й психологічний прийом, адже вона розрахована на отримання певного рівня довіри відвідувача, тому на сторінці часто розміщуються грамоти, ліцензії або сертифікати, які працюють на імідж компанії або підприємства.


ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?

ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

closepopup

Остались вопросы? Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

    [recaptcha id:capt]