Аналитика и исследование сайта на наличие ошибок

Аналітика та аналіз сайта.


130
Якісний аудит ресурсу, допоможе виявити проблемні місця Вашого сайту

131
Складання повноцінного і повного семантичного ядра для Вашого сайту

132
Оптимізація дозволяє отримати трафік в короткий термін природним чином


target_64px Пошуковий (Сео) аудит сайту.

Дослідження сайту з точки зору пошукової системи і пошукових роботів. Звіт сео аудиту буде містити ряд інструкцій щодо покращення сайту з точки зору саме пошукової системи. Зміни на сайті, як правило, буде видно тільки пошуковій системі і зовсім не помітні користувачам сайту.


settings_64px Аудит юзабіліті сайту.

Дослідження сайту з точки зору користувача. Виявлення недоліків верстки та структури сайту. Що дозволить Вам підвищити конверсію і утримати вже прийшов до Вас користувача.


meter_64px Експертне дослідження сайту.

Інспектування сайту в режимі “питання-відповідь”. Сайту задаються природні питання. Результатом такого питання є відповідь в діапазоні від -1 до 1. По закінченню експертизи сайту Ви отримуєте матеріальну характеристику стану Вашого сайту. З цієї характеристики приймається рішення про модернізацію або повна зміна сайту.

Експертиза складається з більш ніж 150 питань і проводиться кількома фахівцями одночасно.


clipboard_64px Звіти для клієнтів.

Після того як наша співпраця з Вами розпочато – Ви будете, в обов’язковому порядку, отримувати звіти про виконані роботи.

lightbulb_64px Підбір ключових слів.

Складання повноцінного і повного семантичного ядра для Вашого сайту. Проводиться як на старті просування сайту так і при створенні нового сайту. З перспективою його просування, для зменшення подальшої бюджету на просування.

Якщо Ви вже є нашим клієнтом по створенню або просуванню сайту, то ми складемо Вам повну семантику – безкоштовно.compose_64pxПошукова оптимізація сайту.

Ряд дій налаштованих для підвищення привабливості сайту для пошукових систем, шляхом внутрішніх змін адмін частини сайту і його сторінок. Оптимізація проводиться на просуваються сторінках або на всіх сторінках сайту.

Якщо Ви вже є нашим клієнтом по створенню сайту або його просування, то оптимізація сайту вже входить в загальний бюджет і буде Вам проведена в повній мірі.


chat_64px Оптимізація групи в соціальній мережі.

Підвищення привабливості Вашої групи в соц мережі для пошукової системи. Як результат-підвищення заходів не тільки з самої соц мережі але і збільшення зовнішнього трафіку з пошукових систем.


Для того, щоб отримати чітке уявлення про те, що необхідно для користувачів вашого ресурсу, а які деталі взагалі не важливі, необхідна така послуга, як веб аналітика сайту. Головне завдання аналітики – визначити моменти, які потребують особливої уваги, щоб розвиток сайту проходило в потрібному напрямку.

Якщо говорити про сам процес, то аналітика сайту – це сукупність різних дій, які мають на увазі використання спеціальних інструментів, щоб зібрати максимум інформації про відвідувачів певного сайту, а також створити звіти і статистики, які і будуть проаналізовані. Саме аналітика дозволяє максимально чітко простежити поведінку користувачів ресурсу, щоб отримати чітку картину про подальший розвиток сайту.

Помилково буде вважати, що веб аналітика – це просто набір інструментів, за допомогою якого відстежується робота сайту. Веб аналітика – це в першу чергу інформація, відштовхуючись від якої розробляється план щодо подальшого розвитку сайту для поліпшення його роботи.

Варто зазначити, що проведення веб аналітики не зробить Ваш сайт більш популярним, вона не скаже, що необхідно далі робити сайтом, але грамотна інтерпретація отриманої інформації і правильні висновки допоможуть знайти рішення знайдених проблем. Але в той же час, побачити всі недоліки сайту без веб аналітики просто нереально.


ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?

ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

closepopup

Остались вопросы? Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

    [recaptcha id:capt]