Разработка создание веб сайтов цена, цена Украина.

Створення сайту.

Інтернет сайт може стати ефективним апаратом для збільшення продажів Вашої компанії, але також він може зашкодити іміджу організації, якщо до його створення підійшли неправильно. Ми розробляємо будь-які види сайтів і тільки “Під ключ”. Сайти створені нами служать для виконання різних завдань і є абсолютно різні функціональні набори.


HTML5-2


Чистий і грамотний код сторінки гарантує коректне відображення в будь-якому браузері на будь-якому пристрої

css3-1


Оформлення дизайну стилями CSS3 гарантує дизайну швидку швидкість завантаження, плавність градієнтів, безліч красивих спецефектів

1234567


Кросплатформеність має на увазі вміння сайту підлаштовуватися під розміри екрану пристрою, з якого його переглядають. Структура сайту завжди буде залишатися зручною та зрозумілою, а елементи будуть займати на екрані той розмір, який максимально ефективно вписується за параметрами пристрою


browser_64px Лендінг пейдж (Landing Page)

Створення продає сторінки. Даний тип сторінок допомагаємо користувачеві на одній сторінці дізнатися всю інформацію про компанію замовити послугу або товар в один клік.

Готова сторінка буде відповідати всім вимогам продає сторінки.


creditcard_64pxСайт візитка

Сайт, що складається, як правило, з декількох сторінок, які містять основну інформацію про компанію або людину і пропоновані послуги або товар. Сторінки сайту рідко або взагалі не редагуються, але така можливість все ж існує в адмін частини сайту.

Створення сайту візитки займає від 10 днів. Готовий сайт буде мати індивідуальний дизайн і структуру.


bag_64px Корпоративний сайт.

Являє собою сайт, який включає всі функції повноцінного Інтернет представництва компанії. Стандартні набори функцій: вакансії фірми, різні публікації (новинні, корпоративні та інші), карта філій, можливість підписки і розсилки та інші можливості.

Розробка корпоративного сайту займає від 14 днів. Готовий сайт буде мати оригінальний дизайн і структуру.

wallet_64px Інтернет-магазин.

Повноцінна торгова площадка в інтернеті, яка містить каталог товарів, а також можливість покупки цих товарів через корзину або безпосередньо. В середньому, розробка інтернет магазину займає від 30 днів.

Можлива прив’язка роботи з товарами до 1С та ін. Можливості. Готовий інтернет магазин матиме унікальний дизайн і зручну адміністративну частину.


lightbulb_64px Інформаційний портал.

Інтернет сайт з великим об’ємом інформації. Сайти даного типу, як правило, об’єднують в собі безліч тематичних розділів та інтернет сервісів. Під час розробки подібного сайту буде унікальний інтерфейс для користувачів і виключно оригінальний дизайн. Термін розробки становить від 30 днів.


chat_64px Створення групи

Група в соц мережах це повноцінне представництво Вас і Вашого магазину з його товарами в мережі інтернет. Група дозволяє охопити велику цільову аудиторію і в найкоротші терміни отримати прибуток.


КОНТАКТИ

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?

ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

closepopup

Остались вопросы? Заполните форму и мы свяжемся с Вами!

    [recaptcha id:capt]